ANALIZA BIZNESOWA

Analiza biznesowa

Analiza biznesowa, która bywa nazywana także Analizą Business Intelligence, pozwala na szybki i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. System przetwarza dane na podstawie wprowadzonych faktur, zamówień etc. i pokazuje jak będzie kształtował się przepływ pieniędzy w firmie – kiedy będziesz mieć wyższy stan konta, a kiedy wpadniesz w dołek finansowy. Analiza wyników na podstawie wykresów pozwala oszacować kondycję finansową przedsiębiorstwa, co konieczne jest przy podejmowaniu decyzji o rozwoju. Taka właśnie analiza biznesowa to jedna z funkcji oferowanych przez nasz program księgowy dla małej firmy. Funkcja ta jest zaprojektowana i prezentowana w sposób maksymalnie czytelny, przejrzysty i łatwy do interpretacji.

Analiza biznesowa BImanago

Zobacz przyszłość finansową swojej firmy!

Warto zauważyć, że analiza biznesowa w BImanago, to ogromna oszczędność czasu, a także zasobów ludzkich, ponieważ analiza finansowa wykonywana jest przez oprogramowanie. Przekłada się to nie tylko na lepsze i bardziej trafne planowanie, ale także przedstawienie daleko idących predykcji, które pozwolą na zaplanowanie rozwoju przedsiębiorstwa w oparciu o twarde dane, a nie tylko przypuszczenia i wyobrażenia

Co więcej, Analiza Biznesowa doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych przedsiębiorstw, które stawiają na szybki i dynamiczny rozwój, ale także w dużych firmach, których głównym celem jest zrównoważony rozwój.

Kontroluj cashflow swojej firmy z BImanago

Aktualny i bieżący widok na zobowiązania i należności umożliwia dokładną analizę kondycji finansowej. Stały monitoring cashflow pozwala na planowanie inwestycji i optymalizację kosztów firmy. W ten sposób nasz program księgowy dla małej firmy staje się potężnym narzędziem, mającym znaczący wpływ na jej dalsze funkcjonowanie.

Oprogramowanie BImanago samo przetwarza dane, podsuwają najlepsze możliwe rozwiązania. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm ukierunkowanych na dynamiczny rozwój, w których zarządzanie cashflow zaczyna przerastać właściciela.

O dobroczynnym wpływie na firmę Analizy Biznesowej doskonale wiedzą wszyscy przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na wprowadzenie takich innowacji w swoich firmach - każde działanie wymaga czasu, a jak wiadomo, nie jest on z gumy. Wówczas jedynym rozwiązaniem jest zatrudnianie większej ilości pracowników, którzy generują koszty - Analiza Biznesowa w BImanago to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także duża oszczędność na mocach przerobowych pracowników firmy.

ANALIZA BIZNESOWA

Główne funkcje

Synchronizacja z Insert linia GT

Możliwość synchronizacji z linią oprogramowania insert GT pozwala na doskonałe połączenie funkcjonalności obydwu rozwiązań. Dzięki temu możliwe jest dokładna kontrola wszystkich najważniejszych sektorów w firmie. BImanago umożliwia całkowicie innowacyjne podejście do prowadzenia biznesu, za sprawą synergii z Insert linią GT.

Synchronizacja z Insert linia GT

Wszystkie dane analizowane w jednym miejscu!

Systemy business intelligence, pozwalają na szybką i skuteczną analizę ogromnych wolumenów danych, dlatego BImanago doskonale sprawdza się zarówno w małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach. Dzięki temu możliwe jest tworzenie wielu zestawień danych księgowych i finansowych, które w pełni obrazują procesy i zmiany zachodzące wewnątrz firmy. Analiza tak dużych ilości danych, jak: przychody, wydatki cykliczne i nieregularne zapewnia wartościową wiedzę, która w zdecydowanym stopniu pomaga w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

Funkcja analizy biznesowej, jaką zawiera nasz program księgowy dla małej firmy, to niezawodny doradca, opierający się wyłącznie na sprawdzonych danych. Mogą okazać się kluczowe w planowaniu strategii rozwoju oraz wykryciu elementów, które zakłócają sprawny przepływ finansów firmy. Dlatego z BImanago możesz zyskać znacznie więcej, niż podejrzewasz!

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii umożliwia osiągnięcie wysokiej precyzji wszystkich analiz, niezależnie od wielkości wolumenu danych. Przekłada się to na możliwość dokładnej analizy niezależnie od ich rodzaju oraz celu jej sporządzenia.

Przejrzysty interfejs, czyli maksymalny komfort pracy

Dobra analiza biznesowa charakteryzuje się prostym i przejrzystym przedstawieniem jej wyników. Czytelny interfejs pozwala szybko i sprawnie przełączać się pomiędzy poszczególnymi elementami analizy biznesowej. Dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje widoczne są w jednym miejscu. Co więcej, diagramy, wykresy i indeksy pozwalają na czytelne zobrazowanie wszystkich najważniejszych informacji wyciągniętych z czystych danych. Systemy business intelligence to przyszłość biznesu, dlatego postaw na innowację i rozwój. Postaw na BImanago!

Zacznij korzystać już teraz!