System BImanago – nowy wymiar zarządzania przedsiębiorstwem

Poszukujesz narzędzia, dzięki któremu będziesz miał pod kontrolą finanse swojej firmy? Oprogramowania intuicyjnego, które będzie wparciem w zarządzaniu i pozwoli na skuteczną analizę bieżącej sytuacji firmy?

Prezentujemy BImanago, stworzone z myślą, aby ułatwić Ci kontrolowanie sytuacji finansowej, a jednocześnie usprawnić pewne procesy zachodzące w firmie. Dzięki niemu pozbędziesz się wielu plików Excel oraz bałaganu w danych finansowych. W efekcie zaoszczędzisz czas, który możesz przeznaczyć na planowanie rozwoju przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa innowacyjne oprogramowanie do zarządzania firmą, to zapraszamy do zarejestrowania się w naszym serwisie. Sprawdź, jakie możliwości daje BImanago.

Jakie funkcje możesz wybrać w panelu BImanago?

Logując się do panelu BImanago, masz wiele możliwości. Możesz skorzystać z modułu analiza biznesowa oraz modułu korespondencja. Zacznijmy od tego pierwszego.

Analiza biznesowa pozwoli na kontrolowanie i analizowanie przepływów finansowych w firmie. Jedyne, co musisz zrobić to dodać przychody oraz wydatki firmy (dane analityczne, które później możesz przekształcić w prawdziwe dokumenty). Kiedy to już zrobisz, kolumny po prawej stronie pokażą Ci przepływy finansowe zarówno obecne, jak i te na kolejne 7 dni. W kolejnym kroku możesz zdecydować się na analizę wprowadzonych danych.

Jeśli więc chcesz się dowiedzieć, jak wygląda sytuacja finansowa Twojej firmy lub też jakich inwestycji możesz się podjąć w najbliższych miesiącach, to analiza biznesowa może być wsparciem w podejmowaniu kluczowych decyzji.

Wszystkie należności o zobowiązania firmy podzielone są na dwie podstawowe kategorie: Wydatki oraz Przychody. Dodatkowo w Analizie Biznesowej dajemy Ci do dyspozycji dwa rodzaje wydatków i przychodów:

  • Analityczne
  • Rzeczywiste

Zacznijmy od Wydatków i Przychodów Rzeczywistych, są to faktury i rachunki, które masz do zapłacenia i które mają do zapłacenia Twoi klienci.

Natomiast Wydatki i Przychody Analityczne to takie na które nie masz jeszcze faktury czy innego dokumentu.

Przedstawmy to przykładzie:

Jeśli płacisz co miesiąc 15 czynsz 2000 zł, to możesz co miesiąc po otrzymaniu faktury dodawać ją jako Wydatek Rzeczywisty albo możesz dodać jeden Wydatek Analityczny o wysokości 2000 zł i ustawić jego cykliczne powtarzanie każdego 15 dnia miesiąca. Tym sposobem zaoszczędzisz czas.

Dla ułatwienia w analizie przy Wydatkach i Przychodach Analitycznych jest literka A, a przy Rzeczywistych jest literka D jak Dokument.

Po wprowadzeniu swoich Wydatków i Przychodów przejdź do Analizy, gdzie wybierając konkretny przedział czasowy analizy od 1 do 12 miesięcy, jak i interwał, czyli okres rozliczeniowy dla analizy, w którym mają być przeanalizowane dokumenty, pojawiają się przejrzyste wykresy, na których widać, jak obecnie prezentuje się sytuacja finansowa przedsiębiorstwa.

Naciśnięcie napisu analiza biznesowa, który znajduje się w górnej części panelu, powoduje, że po lewej stronie pojawiają się wybrane opcje. Pozwalają Ci one np. na sprawdzenie przychodów analitycznych, dodanie nowego konta bankowego czy przeanalizowanie kalendarza płatności. Dodatkowo z tego miejsca masz też wgląd do wszystkich dodanych dokumentów.

Moduł biuro – co umożliwia?

Drugim, bardzo przydatnym modułem jest moduł biuro. Dzięki niemu możesz skuteczniej zarządzać korespondencją firmową. W ten sposób masz gwarancję, że będziesz trzymać rękę na pulsie z każdą przychodzącą i wychodzącą pocztą – usprawni to pracę sekretariatu i działu kadrowego. W module tym istnieje także możliwość zarządzania wnioskami urlopowymi i szkoleniami. Dzięki temu wszystkie elementy kadrowe można kontrolować za pomocą kilku kliknięć.

Dodatkowymi elementami, z których warto korzystać w panelu, są moduły słownik i administracja. Moduł administracja umożliwia dodanie wielu osób do konta. W ten sposób możesz w kilku krokach zmienić dane firmowe, zarządzać licencją czy też wykupić dostęp do wyższego pakietu.

Podsumowanie

Nasze innowacyjne oprogramowanie zostało stworzone, by wspierać przedsiębiorców w skuteczniejszym zarządzaniu firmą. Dzięki wielu możliwościom, jakie daje BImanago, kontrolowanie wielu procesów zachodzących w firmie jest bardzo proste oraz płynne. Natomiast możliwość dodania wybranej liczby osób z określonymi rolami sprawia, że umieszczanie dokumentów nie zajmuje zbyt dużo czasu. Wszystkie najbardziej potrzebne rzeczy można wykonać za pomocą kilku kliknięć. BImanago to innowacyjne spojrzenie na prowadzenie biznesu.

Sprawdź sam i zrób pierwszy krok, zakładając konto: http://www.bimanago.com/rejestracja.