O nas

W BImanago łączy nas wspólny cel — pomaganie globalnej społeczności użytkowników online w łatwym i bezpiecznym zarządzaniu ich przedsiębiorstwami. Oprogramowanie BImanago jest wyznacznikiem tego, kim jesteśmy jako firma, a przejrzystość i dostępność narzędzi są na czele naszych podstawowych wartości.

Nasze produkty i funkcje

Nasze oprogramowanie BImanago pozwala na szybką i skuteczną automatyzację wielu procesów w tym samym czasie. W naszej ofercie możesz znaleźć systemy, takie jak:

  •  Analiza Biznesowa – pozwala na szybki i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa – system przetwarza zgromadzone dane i wybiera najkorzystniejszy sposób rozwoju firmy,
  •  Moduły biurowe – zapewniają wsparcie w organizacji biura i sekretariatu.

Zacznij korzystać już teraz!

Komu pomagamy

Zaprojektowane z myślą o użytkownikach potrzebujących wiedzy o stanie swojego przedsiębiorstwa, nasze rozwiązanie pomaga osobom, zespołom i organizacjom na całym świecie w sprawniejszym podejmowaniu kluczowych decyzji opartych na danych.

Dla osób firm MSP:

BImanago to najbezpieczniejszy sposób na dostarczenie wiedzy o stanie swojego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie umożliwia łatwe zarządzeni i przetwarzanie danych o kondycji i stanie przedsiębiorstw. Analizowanie firmy może odbywać się na wszystkich urządzeniach.

Dla firm – biuro księgowych:

BImanago oferuje zaawansowane i bezpieczne narzędzie do wsparcia klientów. Moduł biuro to narzędzie pozwalające na optymalizacje współpracy między biurem a klientem oraz podejmowanie decyzji przez klientów biur z pełną kontrolą administracyjną.

Zacznij korzystać już teraz!