Jak wybrać odpowiedni dla siebie pakiet BImanago?

BImanago to innowacyjny system, stworzony, by ułatwiać i przyspieszać pracę w przedsiębiorstwach – niezależnie od ich wielkości. Wdrożone moduły takie jak Analiza Biznesowa czy Biuro pozwalają usprawnić pracę wielu działów w firmie oraz kontrolować cashflow. Dodatkowo BImanago daje możliwość przechowania najważniejszych dokumentów firmy (faktury, rachunki itd.). Bardzo często są to elementy, do których dostęp mają wybrane osoby w firmie, dlatego nasz system umożliwia nadanie pracownikom wybranych ról z odpowiednimi uprawnieniami.

Cennik BImanago – jaki pakiet wybrać?

Z systemu BImanago mogą korzystać zarówno małe firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże firmy zatrudniające wielu pracowników. Mając na uwadze ten fakt przygotowaliśmy kilka wariantów cennika. Przy pomocy suwaka możesz wybrać Pakiet, który najbardziej odpowiada Twoim zapotrzebowaniom. W tym celu zachęcamy do skorzystania z cennika zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Od tego, jaką ilość osób chcesz upoważnić do korzystania z naszego oprogramowania, będzie zależał ostateczny miesięczny koszt BImanago.

Przesuwając suwak umieszczony w cenniku, możesz odpowiednio zwiększyć lub zmniejszyć liczbę pracowników, którzy będą obsługiwani przez system. Wraz z przesunięciem suwaka, zmienia się ostateczna cena Pakietu. W tym miejscu musimy też zaznaczyć, że dając dostęp do konta w BImanago, można dla każdej osoby wybrać rolę, np. administratora lub użytkownika, który będzie posiadał mniej uprawnień niż administrator. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każda z osób uprawnionych do korzystania z BImanago ma odpowiednie możliwości poruszania się w panelu. Dodatkowo, przy module Analiza Biznesowa możesz wybrać 3 pakiety dostępowe:

 • Lite
 • Manager
 • Expert

Od tego, na który pakiet się zdecydujesz, zależy ostateczna opłata za dostęp do systemu.

Pierwszy z nich, pakiet Lite posiada podstawowe narzędzia do analizy biznesowej. Możesz w nim m.in. dodać jedno konto bankowe, przetwarzać do 100 dokumentów firmowych w jednej analizie i sprawdzić saldo gotówkowe. Pakiet Manager umożliwia tworzenie własnych kategorii, dodanie do 3 kont bankowych(np. w Euro czy dolarach), czy synchronizację dokumentów z systemem Insert GT. Pozwala on również na analizę aż 500 dokumentów naraz. Największe możliwości daje jednak pakiet Expert. Decydując się na jego wybór możesz analizować w czasie rzeczywistym do 2500 dokumentów. Ponadto, możesz dodać nieograniczoną liczbę kont bankowych, jak i kategorii. Pakiet Expert, w odróżnieniu od dwóch poprzednich, posiada również możliwość obsługi wielu walut, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku prowadzenia biznesu międzynarodowego.

Przechodząc do cennika, prezentujemy w nim kilka przedziałów liczby pracowników:

 • 1-9 osób – koszt 26,99 mies.,
 • 10-25 osób – 68,00 mies.,
 • 26-50 osób – 124,00 mies.,
 • 51-100 osób – 238,00 mies.,
 • 101-250 osób – 548,00 mies.,
 • 251-500 osób – 1038,99 mies.

W przypadku, kiedy chcesz zakupić dostęp roczny do BImanago, automatycznie zostaje naliczone 20% rabatu. Dodatkowo jeśli posiadasz kod rabatowy możesz go wykorzystać po utworzeniu konta i zalogowaniu się do panelu administracyjnego.

BImanago – wsparcie dla jednoosobowej firmy

BImanago sprawdzi się nie tylko w przypadku prowadzenia dużego przedsiębiorstwa, w którym na co dzień pracownicy mają do czynienia z przepływem znacznej ilości faktur i dokumentów. Oprogramowanie może okazać się znakomitym rozwiązaniem dla jednoosobowych działalności gospodarczych. W przypadku, gdy właściciel korzysta z konta firmowego nawet w przypadku wydatków prywatnych. Dzięki możliwości dodawania dokumentów i kontrolowania przepływów finansowych w BImanago, właściciel może otrzymać zwizualizowaną analizę przychodów firmowych i wydatków, zarówno tych z przedsiębiorstwa, jak i prywatnych.

Dwa moduły do zarządzania firmą – jedna cena

Chcąc wykupić dostęp do BImanago, możesz zdecydować się na dwa bardzo istotne moduły lub też jeden z nich – w zależności od zapotrzebowania Twojego biznesu. Modułami tymi są:

 • Analiza Biznesowa

Umożliwia dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, kontrolowanie przepływu gotówki (wpływów i wydatków), a także prowadzenie kalendarza płatności. Dzięki Analizie Biznesowej możliwe jest oszacowanie kierunku rozwoju przedsiębiorstwa.

 • Korespondencja

Pozwala na ewidencję korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz jej współdzielenie.

System BImanago – skuteczna kontrola rozwoju firmy

Kontrola finansów oraz możliwość oszacowania kierunku rozwoju firmy to elementy, które umożliwiają skuteczne zarządzanie firmą oraz wyznaczanie planów na przyszłość. BImanago to innowacyjne oprogramowanie, które odmieni sposób zarządzania marką. Pozwoli na bieżące monitorowanie przepływów gotówki oraz kontrolowanie nadchodzących płatności. Dodatkowo architektura aplikacji pozwala na personalizację modułów. Wszystko to przy zachowaniu największych zasad bezpieczeństwa danych.

Jeśli chcesz zarządzać swoją firmą przy skutecznym wsparciu oprogramowania BImanago, zachęcamy do założenia konta! Można to zrobić tutaj.